АКУ.ДУПЧАЛКА 18V; SMARTTECH | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

Black & Decker

Black & Decker

Вие сте тука

АКУ.ДУПЧАЛКА 18V; SMARTTECH

  • 9.999 ден
Шифра:
BDCDC18KST
|
Има на залиха

- напон 18V; 1.5Ah Li-ion
- технологија BLUETOOTH
- вртежен момент 30Nm
- капацитет на дупчење 25/10mm дрво/метал
- опрема: куфер, полнач, батерија
ПОДАРОК МАИЦА BLACK+DECKER
https://youtu.be/99OZhtDs-qw

 

-+