АКУ.ДУПЧАЛКА/ОДВРТУВАЧ 18V | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

Black & Decker

Black & Decker

Вие сте тука

АКУ.ДУПЧАЛКА/ОДВРТУВАЧ 18V

  • 9.999 ден
  • 5.999 ден
Шифра:
BDCDC18B
|
Има на залиха

- батерија: 18 V, 1,5 Ah Li-Ion
- бр.на вртежи во мирување:
- 0-360/0- 1400
- Во опремата се вклучени 2 батерија 1,5Ah и 200mA полнач.

 

-+