БАТЕРИЈА 18V 3Ah | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

БАТЕРИЈА 18V 3Ah

  • 5.999 ден
Шифра:
DCB187
|
Има на залиха

Тип на батерија   Li-Ion
Напон                   18V
Капацитет             3Ah

-+