ЦИРКУЛАР СО ЛАСЕР 190 ММ | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

Black & Decker

Black & Decker

Вие сте тука

ЦИРКУЛАР СО ЛАСЕР 190 ММ

  • 7.999 ден
  • 5.999 ден
Шифра:
CS1250LK
|
Има на залиха

КРУЖНА ПИЛА 1250 W ; ДЛАБОЧИНА НА РЕЗ  66ММ ; 5300 ВРТЕЖИ / МИНУТА ; ДИЈАМЕТАР НА НОЖ 190ММ ; ОТВОР 16ММ ;  РАБОТА ПОД АГОЛ ОД 45 СТЕПЕНА ; 

ДОДАТНА ОПРЕМА : ЛАСЕР 

-+