DEWALT СЕТ СО 2 АЛАТИ И 3 БАТЕРИИ | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

DeWalt

DeWalt

Вие сте тука

DEWALT СЕТ СО 2 АЛАТИ И 3 БАТЕРИИ

  • 42.999 ден
  • 31.499 ден
Шифра:
DCH133N+DCD780N+DCB182X3
|
Има на залиха

Два неопходни алати за секоја монтажа:

DCH133N Aкумулаторски комбиниран чекан
18V напон со мотор без четкици
0-1550 RPM
3 режима на работа (дупчење, ударно дупчење & кршење )
2.6J ударна енергија
5,680 удари во минута
ДЕТАЛНИ СПЕЦИФИКАЦИИ

DCD780N Акумулаторска дупчалка одвртувач:
18V напон
13mm стезна глава
0-600/2.000 вртежи
23/60Nm вртежен момент
ДЕТАЛНИ СПЕЦИФИКАЦИИ

ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА
3 x батерии 18V 4Ah
Брз универзален полнач
Куфер за алат

-+