ПРАВОСМУКАЛКА БАТЕРИСКА NVC215W 10.8 Wh, 7.2 V | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

Black & Decker

Black & Decker

Вие сте тука

ПРАВОСМУКАЛКА БАТЕРИСКА NVC215W 10.8 Wh, 7.2 V

  • 2.999 ден
  • 2.499 ден
Шифра:
NVC215W
|
Има на залиха

Јачина 7.2 V литиумска батерија 

Двоен филтер и капацитет од 385 ml

Продолжеток за недостапни места 

-+