ПРАВОСМУКАЛКА ЗА МОКРО И СУВО 35L + ДУВАЊЕ | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

Stanley

Stanley

Вие сте тука

ПРАВОСМУКАЛКА ЗА МОКРО И СУВО 35L + ДУВАЊЕ

  • 10.999 ден
Шифра:
SXVC35PTDE
|
Има на залиха

Капацитет : 35L 
Притисок на вшмукување : 19(kPa)
Моќност : 1600W 
Тежина : 14,3 kg 
Должина на кабел : 5m 
Утикач со Старт/Стоп автоматски систем
Опција за дување за прочистивање на затнати цевки или отпадоци
9 додатоци во кутијата

-+