Правосмукалка за мокро и суво смукање | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

Stanley

Stanley

Вие сте тука

Правосмукалка за мокро и суво смукање

  • 9.999 ден
  • 6.999 ден
Шифра:
SXVC20PTE
|
Има на залиха

Капацитет : 20 L 
Притисок на вшмукување : 17 (kPa)
Моќност : 1200 W 
Тежина : 9,9 kg 
Должина на кабел : 5m 

-+