Правосмукалка за мокро и суво смукање -нерѓосувачки челик | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

Stanley

Stanley

Вие сте тука

Правосмукалка за мокро и суво смукање -нерѓосувачки челик

  • 12.999 ден
  • 8.999 ден
Шифра:
SXVC20XTE
|
Има на залиха

Капацитет : 20 L 
Притисок на вшмукување : 18 (kPa)
Моќност : 1400 W 
Тежина : 11,4
Должина на кабел : 5m 
ДЕТАЛНИ СПЕЦИФИКАЦИИ

-+