Правосмукалка за мокро и суво смукање - нерѓосувачки челик | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

Stanley

Stanley

Вие сте тука

Правосмукалка за мокро и суво смукање - нерѓосувачки челик

  • 18.999 ден
  • 13.999 ден
Шифра:
SXVC50XTDE
|
Има на залиха

Капацитет : 50 L 
Притисок на вшмукување : 19 (kPa)
Моќност : 1600 W 
Тежина : 18.7kg
Должина на кабел : 5m 

-+