ПРАВОСМУКЛАКА БАТЕРИСКА FMC795B STANLEY FATMAX 18 V | СБДМК ДООЕЛ Скопје
Вкупно: 0 ден

Stanley Fatmax

Stanley Fatmax

Вие сте тука

ПРАВОСМУКЛАКА БАТЕРИСКА FMC795B STANLEY FATMAX 18 V

  • 8.999 ден
  • 6.999 ден
Шифра:
FMC795B
|
Има на залиха
  • Наменета за суво и водено чистење
  • Променлив долготраен филтер
  • Ергономска рачка за полесен транспорт
  • Дел од семејството на Li-Ion батерискиот програм на STANLEY FATMAX® 18 V
  • Додатоци : флексибилно црево , рамен продолжеток 
  • Пакување : картонска кутија
-+