Аголна брусилка 1200W 125mm 11.000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,499.00 ден 9,199.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност1200W
Дијаметар на диск125mm
Навој на вретеноM14
Број на вртежи11000rpm
Тежина2.2Kg
Должина285mm
Висина80mm