Аголна брусилка 1200W 125mm NVR мек старт

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,299 ден 4,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1200 W
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 11000 rpm
Тежина 2.7 Kg
Должина 125 mm
Висина 425 mm
SKU: KG1202-QS Категорија: БРЕНД: