Аголна брусилка 1400W 125mm 11.500rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

8,499.00 ден 9,999.00 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1400 W
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено М14
Број на вртежи 11.500 rpm
Тежина 2.2 Kg
Должина 285 mm
Висина 80 mm
SKU: DWE4237-QS Категорија: БРЕНД: