Аголна брусилка 1500W 125mm 2.800-10.000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,999 ден 12,299 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1500 W
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 2800-10000 rpm
Тежина 2.6 Kg
Должина 315 mm
Висина 95 mm
SKU: DWE4257-QS Категорија: БРЕНД: