Аголна брусилка 2200W 230mm 6500rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

12,299 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2200 W
Дијаметар на диск 230 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 6500 rpm
Тежина 5.1 Kg
Должина 500 mm
Висина 115 mm
SKU: FME841-QS Категорија: БРЕНД: