Аголна брусилка 2400W; 180mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,999 ден 21,399 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност2400W
Дијаметар на диск180mm
Навој на вретеноM14
Број на вртежи8500rpm
Тежина5.5Kg
Должина520mm
Висина145mm
SKU: DWE4557-QS Категорија: БРЕНД: