Аголна брусилка 2600W 230mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

15,499.00 ден

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност2600W
Дијаметар на диск230mm
Навој на вретеноM14
Број на вртежи6600rpm
Тежина5.2Kg
Должина490mm
Висина150mm
SKU: DWE496-QS Категорија: БРЕНД: