Аголна брусилка 800W 115mm 11.800rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,399 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност800W
Дијаметар на диск115mm
Навој на вретеноM14
Број на вртежи11800rpm
Тежина1.8Kg
Должина270mm
Висина80mm
SKU: DWE4056-QS Категорија: БРЕНД: