Аголна брусилка 800W 125mm 11.800rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,499.00 ден 6,999.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност800W
Дијаметар на диск125mm
Навој на вретеноM14
Број на вртежи11.800rpm
Тежина1.8Kg
Должина270mm
Висина80mm