Аголна брусилка 850W 125mm NVR мек старт

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

3,499.00 ден 3,999.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Влезна моќност850W
Дијаметар на диск125mm
Навој на вретеноM14
Број на вртежи12000rpm
Тежина2.3Kg