Аголна брусилка 850W 125mm NVR мек старт

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,399 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност850W
Дијаметар на диск125mm
Навој на вретеноM14
Број на вртежи12000rpm
Тежина1.7Kg
Должинаmm
Висинаmm
SKU: BEG120-QS Категорија: БРЕНД: