Аголна брусилка 900W 115mm 11.800rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,599 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 900 W
Дијаметар на диск 115 mm
Навој на вретено М14
Број на вртежи 11800 rpm
Тежина 2 Kg
Должина 270 mm
Висина 80 mm
SKU: DWE4120-QS Категорија: БРЕНД: