Аголна брусилка 900W 115mm NVR мек старт

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,699 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 900 W
Дијаметар на диск 115 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 12000 rpm
Тежина 1.8 Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: BEG210-QS Категорија: БРЕНД: