Аголна брусилка 900W 125mm NVR мек старт

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 900 W
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 12000 rpm
Тежина 1.8 Kg
Должина / mm
Висина / mm
SKU: BEG220-QS Категории: , БРЕНД:

Опис

Моќната 900W аголна брусилка со 12.000 втрежи ја прави работата лесна, како сечење железо, цевки, камен, плочки и отстранување на корозија. Компактна и удобна за ракување со голема контрола поради мекиот старт на моторот кој го отстранува скокањето при првиот старт. Вградената анти рестарт безбедносна функција ве штити вас и алатот од несакани прекини во напонот. Доаѓа со рачка која се монтира во 3 позиции и клуч за затегање на каменот.