Аку. аголна брусилка 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,999.00 ден 13,999.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија/Ah
Дијаметар на диск125mm
Навој на вретеноM14
Број на вртежи7000rpm
ТежинаKg
Тежина со батерија2.9Kg
Должина400mm
Висинаmm
Ширинаmm
SKU: DCG412N-XJ Категорија: БРЕНД:

Може да ве интересира…