Аку. аголна брусилка 18V 4Ah 125

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

23,999 ден 29,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 4 Ah
Дијаметар на диск 125 mm
Навој на вретено M14
Број на вртежи 7000 rpm
Тежина Kg
Тежина со батерија 2.9 Kg
Должина 400 mm
Висина mm
Ширина mm
SKU: DCG412M2-QW Категорија: БРЕНД: