Аку. аголна брусилка 18V; без опрема BRUSHLESS

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,999 ден 19,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батеријаAh
Дијаметар на диск125mm
Навој на вретеноM14
Број на вртежи9000rpm
Тежина1.75Kg
Тежина со батеријаKg
Должина310mm
Висинаmm
Ширинаmm
SKU: DCG405N-XJ Категории: , БРЕНД: