Аку. аголна брусилка 18V BRUSHLESS без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

12,999.00 ден 15,999.00 ден

Нема Залиха

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батеријаAh
Дијаметар на диск125mm
Навој на вретеноM14
Број на вртежи9000rpm
Тежина1.75Kg
Тежина со батеријаKg
Должина310mm
Висинаmm
Ширинаmm