Аку. Верижна пила 18V 30cm Brushless

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Должина на нож 30 cm
Резервоар за уље 120-140 ml
Брзина на движење на ланец 7.68 m/s
Тежина 3.3 Kg
Должина 590 mm
Висина 220 mm
SKU: DCM565N-XJ Категорија: БРЕНД: