Аку. Верижна пила 54V 40cm FLEXVOLT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

25,999 ден 33,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 54 V
Капацитет на батерија / Ah
Должина на нож 40 cm
Резервоар за уље 110-120 ml
Брзина на движење на ланец 15 m/s
Тежина 4.42 Kg
Должина 880 mm
Висина 230 mm
SKU: DCM575N-XJ Категорија: БРЕНД: