Аку.вибрациска дупчалка/одвртувач 14.4V 1.5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон14.4V
Капацитет на батерија1.5Ah
Механички брзини2
Максимален вртежен момент40Nm
Број на вртежи1400rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетон13mm
Макс. дупчење во дрво32mm
Макс. дупчење во метал13mm
Капацитет на стезна глава13mm
Тежина1.73Kg
Тежина со батеријаKg
Должина230mm
Висина220mm
Ширина55mm
SKU: FMC520LB-QW Категорија: БРЕНД: