Аку.вибра.дупчалка/одвртувач 18V 4Ah + куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,999 ден 29,699 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 4 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 52 Nm
Број на вртежи 1600 rpm
Број на удари 27200 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 38 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.8 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 230 mm
Висина 220 mm
Ширина 55 mm
SKU: FMCK625M2G-QW Категорија: БРЕНД: