Аку.вибра.дупчалка/одврт. 12V 2Ah Brushless TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

14,999.00 ден

Спореди

Карактеристики

Напон12V
Капацитет на батерија2Ah
Механички брзини2
Максимален вртежен момент57.5Nm
Број на вртежи0-1500rpm
Број на удари25500bpm
Макс. дупчење во бетон10mm
Макс. дупчење во дрво20mm
Макс. дупчење во метал10mm
Капацитет на стезна глава10mm
Тежина1Kg
Тежина со батерија2Kg
Должина200mm
Висина168mm
Ширинаmm
SKU: DCD706D2-QW Категорија: БРЕНД: