Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

12,699.00 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батеријаAh
Механички брзини
Максимален вртежен момент70Nm
Број на вртежи2000rpm
Број на удари34000bpm
Макс. дупчење во бетон13mm
Макс. дупчење во дрво40mm
Макс. дупчење во метал13mm
Капацитет на стезна глава13mm
Тежина1.62Kg
Тежина со батеријаKg
Должина197mm
Висина218mm
Ширина67mm
SKU: DCD796NT-XJ Категорија: БРЕНД: