Аку. вибр. дупчалка, одвртувач 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

10,999.00 ден 12,999.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија/Ah
Механички брзини2
Максимален вртежен момент65Nm
Број на вртежи     0-450
0-1650
rpm
Број на удари0-28050bpm
Макс. дупчење во бетон13mm
Макс. дупчење во дрво30mm
Макс. дупчење во метал13mm
Капацитет на стезна глава1.5-13mm
Тежина1.2Kg
Должина175mm

Опис

Нова компактна дупчалка/одвртувач со намалена должина од само 175mm и тежина од само 1.2Kg без опрема. Доаѓа со метален футер, мотор без четкички и 65Nm вртежен момент.
Опрема: TSTAK КУФЕР, без батерии и полнач

Може да ве интересира…