Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 1.3Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

23,399.00 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија1,3Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент42Nm
Број на вртежи1550rpm
Број на удари25500bpm
Макс. дупчење во бетонmm
Макс. дупчење во дрвоmm
Макс. дупчење во металmm
Капацитет на стезна глава13mm
Тежина1,72Kg
Тежина со батеријаKg
Должина228mm
Висина191mm
Ширина53mm
SKU: DCD776C2-QW Категорија: БРЕНД: