Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

15,999.00 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија1.5Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент52Nm
Број на вртежи0-420/1650rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетон10mm
Макс. дупчење во дрво25mm
Макс. дупчење во метал10mm
Капацитет на стезна глава13mm
ТежинаKg
Тежина со батеријаKg
Должинаmm
Висинаmm
Ширинаmm
SKU: EGBL188KB-QW Категорија: БРЕНД: