Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

14,999.00 ден 23,299.00 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија1.5Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент65Nm
Број на вртежи0-500/1750rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетон13mm
Макс. дупчење во дрво30mm
Макс. дупчење во метал13mm
Капацитет на стезна глава1,5-13mm
Тежина1,52Kg
Тежина со батеријаKg
Должина204mm
Висина198mm
Ширина67mm
SKU: DCD778S2T-QW Категорија: БРЕНД: