Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,899 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 1.5 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 40 Nm
Број на вртежи 0-360/1400 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон 10 mm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 1.5-10 mm
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm
SKU: BDCHD18S32-QW Категорија: БРЕНД: