Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah 45Nm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

5,499.00 ден 6,499.00 ден

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија1,5Ah
Механички брзини2
Максимален вртежен момент45Nm
Број на вртежи0-360/0-1400rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетон10mm
Макс. дупчење во дрво25mm
Макс. дупчење во метал10mm
Капацитет на стезна глава10mm
Тежина1.49Kg
Тежина со батеријаKg
Должина200mm
Висина270mm
Ширина60mm