Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

20,799 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија2Ah
Механички брзини2
Максимален вртежен момент60Nm
Број на вртежи2000rpm
Број на удари34000bpm
Макс. дупчење во бетон13mm
Макс. дупчење во дрво38mm
Макс. дупчење во метал13mm
Капацитет на стезна глава1-13mm
ТежинаKg
Тежина со батерија1.7Kg
Должина197mm
Висина218mm
Ширина67mm
SKU: DCD795D2-QW Категорија: БРЕНД: