Аку.дупчалка/одвртувач 18V 5Ah XRP

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

32,999 ден 37,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија5Ah
Механички брзини3
Максимален вртежен момент95Nm
Број на вртежи2000rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетонmm
Макс. дупчење во дрво55mm
Макс. дупчење во метал15mm
Капацитет на стезна глава13mm
ТежинаKg
Тежина со батерија2.0Kg
Должина200mm
Висина208mm
Ширинаmm