Аку.вибр. дупчалка/одврт. TSTAK 18V 2Ah BRUSHLESS

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,999 ден 24,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 2 Ah
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 57 Nm
Број на вртежи 1800 rpm
Број на удари 30600 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 38 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 4,43 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина

444

mm
Висина 350 mm
Ширина 150 mm
SKU: FMC627D2T-QW Категорија: БРЕНД: