Аку. дувач за лисја 18V 2Ah 209Km/h

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,499 ден 7,999 ден

Има Залиха

SKU: GWC1820PC-QW Категории: , БРЕНД:

Опис

Може да ве интересира…