Аку. дупчалка,одвртувач 18V 5Ah ТСТАК

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

23,999.00 ден 29,999.00 ден

Има Залиха

Спореди

Карактеристики

Напон18V
Капацитет на батерија5Ah
Механички брзини2
Максимален вртежен момент65Nm
Број на вртежи     0-450       0-1650rpm
Број на удари0-28050bpm
Макс. дупчење во бетон13mm
Макс. дупчење во дрво30mm
Макс. дупчење во метал13mm
Капацитет на стезна глава1.5-13mm
Тежина1.2Kg
SKU: DCD709P2T-QW Категорија: БРЕНД: