Аку. дупчалка/одвртувач 10.8V 1.5Ah куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,199 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 10.8 V
Капацитет на батерија 1.5 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 12.5/26 Nm
Број на вртежи 0-550 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон 10 mm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 1.0-10 mm
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm
SKU: BDCDD12K1B-QW Категорија: БРЕНД: