Аку. дупчалка/одвртувач 10.8V 1.5Ah Прибор

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,699 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 10.8 V
Капацитет на батерија 1.5 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 12.5-26 Nm
Број на вртежи 0-550 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон 10 mm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 10 mm
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm
SKU: BDCDD12BAFC-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

Дупчалка/одвртувач со мотор од 10.8V и вртежен момент од 25Nm. Погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 2 батерии од 1.5Ah, полнач, алуминиумски куфер за транспорт и складирање и 100 парчиња неопходен прибор за секоја намена.