Аку. дупчалка/одвртувач 10.8V 1.5Ah 2 брзини

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

12,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 10.8 V
Капацитет на батерија 1.5 Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 27 Nm
Број на вртежи 1500 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 1.5-10 mm
Тежина 1.0 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина

180

mm
Висина 200 mm
Ширина 63 mm
SKU: FMC011S2-QW Категорија: БРЕНД: