Аку. дупчалка/одвртувач 10.8V 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент

9,999.00 ден 11,699.00 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон12V
Капацитет на батерија2.0Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент24Nm
Број на вртежи0-400/1500rpm
Број на удариbpm
Макс. дупчење во бетон10mm
Макс. дупчење во дрво20mm
Макс. дупчење во метал10mm
Капацитет на стезна глава10mm
Тежина1,1Kg
Тежина со батеријаKg
Должина185mm
Висина195mm
Ширина50mm